Fortnite Ses Dalgası Serisi, Etkileşimli bir Madhouse Ortamında Tones And I ile devam ediyor!

18.01.2022
Yazar: Fortnite Ekibi

Ekim 2021'de, dünyanın her bir yanından sanatçıların katıldığı bir dizi müzik gösterisi olan Fortnite Ses Dalgası Serisi başlamıştı. Mısırlı yıldız şarkıcı Mohamed Hamaki ile başlayan Ses Dalgası Serisi, Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı Tones And I'ın 22 Ocak 2022 TSİ 02.00'de başlayıp 72 saat boyunca arka arkaya sürecek gösterisiyle devam ediyor.

Ses Dalgası Serisi'ndeki her gösteri, kendi interaktif deneyiminde gerçekleşir. Tones And I gösterisi de aynı şekilde. Gelecek aylarda Brezilyalı rapçi Emicida, Japon pop şarkıcısı ve müzik yapımcısı Gen Hoshino ve rekortmen Mali asıllı Fransız şarkıcı Aya Nakamura Fortnite'ta kendi gösterilerini yapacaklar. Bu sanatçıların her biri Ses Dalgası'nda sahne almaya devam ederken detayları kaçırmamak için gözünüzü dört açın. 🎵

TR 19CR SWS Tones Announce 1920x1080


Tones And I Gösterisi Nasıl İzlenir?

Tones And I, Welcome to the Madhouse stüdyo albümünden parçalar seslendirecek. Oyuncular, 22 Ocak TSİ 02.00 itibarıyla SES DALGASI SERİSİ: TONES AND I karesine girerek (ya da şu ada kodunu girerek: 4161-9206-0181) gösteriye dalabilirler. Topluluk içerik üreticileri Team Alliance ve TheBoyDilly tarafından oluşturulan bu interaktif deneyim, albümün şarkılarından ilham alan maceralar dolu Madhouse ortamında geçiyor.

Gösteri aralıksız 72 saat boyunca tekrarlanacak (25 Ocak Pazartesi TSİ 02.00'ye kadar), yani hemen katılamazsanız endişelenmenize gerek yok. Gösterinin tadını çıkarın ve Ses Dalgası Serisi - Tones And I spreyini hatıra olarak kapın! İkinci kez gösteriye katıldığınızda biraz TP bile kazanabilirsiniz.

TR 19CR SWS Tones Spray 1920x1080

Oyuncular ayrıca Battle Royale oyun modlarında ve Kreatif modlarda Görüntü İçinde Görüntü kullanarak da gösteriyi izleyebilir. Bu seçenek, etkinliğin belirli anlarında mevcut olacak ve ayarlardan erişilebilecek. (Not: interaktif unsurlar, Görüntü İçinde Görüntü özelliğiyle mevcut olmaz.)


Tones And I Lobi Müziği ve İfadesi

TR 19CR SWS Tones LobbyTrack 1920x1080

Tones And I'ın Welcome to the Madhouse albümünden "Cloudy Day" şarkısı, Fortnite içerik mağazasına lobi müziği olarak gelecek! The Kids Are Coming mini albümünün "Dance Monkey" şarkısından esinlenen bir ifadeyle Madhouse ortamından ayrılın! Cloudy Day lobi müziği ve Dance Monkey ifadesi, 20 Ocak TSİ 03.00'te etkinlikten önce içerik mağazasında olacak.

Ses Dalgası Serisi'nin ikinci gösterisi geldi çattı. 🎙️


Tones And I İçerik Üretimi

İçerik Üreticilerini Destekleme programındaki içerik üreticileri, Tones And I gösterisinden YouTube'da içerik yayınlayabilecek ve bu videolardan para kazanabilecek. Bu durum yedi gün boyunca geçerli olacak. Sonrasında da içeriğin kaldırılması için herhangi bir bildirim gönderilmeyecek. Daha fazla bilgi için:

  • Tones And I gösteri içeriğinden para kazanmak için, İçerik Üreticilerini Destekleme üyelerinin YouTube ve İçerik Üreticilerini Destekleme hesaplarını bağlamaları gerekir.

  • ÖNEMLİ: İçeriğinizi YouTube'a yüklerken Herkese Açık veya yalnızca bağlantı aracılığıyla görüntülenebilir şekilde yüklediğinizden emin olun. Özel olarak yüklerseniz gelir elde edememe ihtimaliniz vardır.

  • İçeriği diğer platformlara yüklemek için kanalınızın bulunduğu platformun şartlarını okuyarak telif hakkı ihtarı almamak için yapmanız gerekenlere göz atın.

  • İçerik Üreticilerini Destekleme programında değil misiniz? Endişelenmeyin, yine de deneyimin beğendiğiniz anlarını paylaşabilirsiniz. Ancak bu içeriklerden YouTube'da para kazanamazsınız.


Lütfen unutma: Tones And I'ın gösterisini canlı yayınlayacak Twitch içerik üreticileri için videoların veya kliplerin üçüncü parti telif hakkı tespit sistemleri tarafından kaldırılmayacağını garantileyemeyiz. Genel olarak etkinlik süresince videoları ve klipleri devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Daha fazla bilgi için Twitch'in DMCA ve Telif Haklarına Dair SSS yardım sayfasına bakın.

IŞIĞA DUYARLILIK/KRİZ UYARISI:
"Ses Dalgası Serisi: Tones And I" yanıp sönen ışıklar içerir. Işığa duyarlılık geçmişiniz varsa etkinliğe katılmadan önce bir doktora danışın. Herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz takdirde izlemeyi ANINDA BIRAKIN.