FORTNITE 3. Bölüm: 4. Sezon
FORTNITE 3. Bölüm: 4. Sezon: Cennet Ada
FORTNITE 3. Bölüm: 4. Sezon: Cennet Ada'da esrarengiz bir madde gün yüzüne çıktı. Krom her şeyi yutacak, her şey Krom olacak. Yapıları veya kendinizi Krom ile kaplayarak ve Krom silahların gücünü kullanarak Krom'a kucak açın.
FORTNITE Duvarların İçinden Geçme
Duvarların içinden geçin
Ahşap, taş ya da metal Krom için vız gelir tırıs gider. Düşman kendini savunmak için yapı mı inşa etti? Duvarlara Krom Bombası atarak onları içinden geçilebilir yapın ve düşmanlarınızı hazırlıksız yakalayın!
Fortnite Krom Bombası
İşin Suyunu Çıkarın
Bükemediğiniz eli öpmek bazen en mantıklısı. Altınıza Krom Bombası atarak kendinizi kroma bulayabilirsiniz. Geçici bir süre için saf Krom olacaksınız. Yani ateşten hasar almayacak ve depar atarken akışkan forma geçeceksiniz. Ama bu akışkanlık aklınızı bulandırmasın. Çünkü akışkan formda çok daha hızlı hareket eder, düşme hasarından hasar almaz ve havada atılma yeteneğine sahip olursunuz. Herhangi bir yapıya atılarak onu kroma bulayabilir ve içinden geçebilirsiniz!
Fortnite Krom
Kromum Kromum Güzel Kromum
Krom sadece konumları ele geçirmekle kalmıyor, kendi konumunu da oluşturuyor. Haberci'nin Mabedi'ne (terk edilmiş Sığınak'ın yanında) çıkın ve bu altıgen altyapıdan oluşan yüce ve şanlı kulede rakiplerinize yukarıdan bakın.
Fortnite Kaldıraçlı Katlar
Yeni Zirveler, Yeni Yükseklikler
Adadaki bazı konumlar, nedense Krom'dan korktukları için yükselerek kendini korumaya almaya çalışıyor. Bunlardan en belirgin olanı Katlı Kanyon. Artık Kaldıraçlı Katlar olarak bilinen bu genişleyen konumda yukarıdan saldırın. Buralara çıkmanın yollarından biri ne mi? Adada bulunan Yönlü Fırlatıcılar, bu yüksek yerlere çıkmanın etkili yöntemlerinden biri.
Fortnite Evrimleşen Krom Silahlar
Gittikçe Güçlenme
Kromun ortaya çıkışı, Evrimleşen Krom Pompalı Tüfek ve Evrimleşen Krom Seri Atışlı Tüfek'in de ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu silahları Krom sandıklardan bulabilirsiniz ve bunlarla rakiplerinize hasar verdikçe nadirliklerinin yükseldiğini göreceksiniz. Sıradışı'ndan Eşsiz nadirliğe yükseltin!
Fortnite Kasa Anahtarları
Başarının Anahtarı
Krom olmak gerçek potansiyelinize ulaşmanın tek yolu değil. Adada anahtarlara denk gelme ihtimaliniz epey yüksek. Bunları kullanarak ganimet içeren kasaları açabilirsiniz! Düşük Güvenlikli Kasalar için 1 anahtar, Yüksek Güvenlikli Kasalar içinse iki anahtar gereklidir (tabii bunlar daha fazla eşya içerir!). Bu kasaları nerede mi bulacaksınız? Bir veya daha fazla anahtar aldığınızda size yardımcı olması için haritanızda anahtar deliği simgesi göreceksiniz.
Fortnite 3. Bölüm: 4. Sezon Savaş Bileti Kıyafetleri
Haberci'nin Haberi
Bu sezonun Savaş Bileti'yle tam da keyfinize göre bir ekip oluşturun. Ekibinize televizyon programından kaçmış Şirin İsyankâr, kafası rahat Keskin Kedi, vahşi gibi görünen Oyunayı, Gwen Stacy yani SPIDER-GWEN ve çok daha fazlasını katın. Ayrıca Savaş Bileti'ni aldığınızda Yedili'den biri olan Paradigma (659. Gerçeklik) kıyafetini de açarsınız. Krom'a gönül vermişler ise merak etmesin çünkü sezonun ilerleyen zamanlarında Haberci de açılacak!
Cennet Ada
3. Bölüm: 4. Sezon
Cennet Ada
Savaş Bileti
© & ™ 2022 MARVEL. ©2023 SPAI. Tüm hakları saklıdır.