Reprezentujcie swoje ulubione dojo w Fortnite z nowym zestawem Cobra Kai!

30.12.2021
Przez: Twórcy Fortnite

W sam raz na premierę 4 sezonu Cobra Kai, do bitwy w Fortnite wkroczycie w wybranych barwach strojów do sztuk walki. W sklepie pojawił się zestaw Cobra Kai, oparty na przebojowym serialu Netflixa, nawiązującym do klasycznych filmów z serii Karate Kid. Znajdziecie w nim dziesięć strojów, emotkę Kopnięcie Żurawia i nie tylko!


Stroje z zestawu Cobra Kai: reprezentujcie swoje ulubione dojo

Fortnite Karate KO Bundle

Każdy z dziesięciu strojach jest dostępny z trzema stylami, zainspirowanymi różnymi dojo: Cobra Kai, Eagle Fang i Miyagi-Do. Zmieniajcie style w szafce, by reprezentować swoje ulubione dojo z serialu Cobra Kai

Fortnite Dojo Showdown Bundle

Wśród dziesięciu strojów znajdziecie Karatekę Jonesa, który trenuje karate, by bronić rzeczywistości, i słynącą z honoru Czempionkę Postawy Czapli. Stroje z zestawu Cobra Kai można kupić osobno lub w ramach zestawów Karate KO i Starcie Dojo. 


Akcesoria z zestawu Cobra Kai: plecaki, kilofy i emotka

Akcesoria są również dostępne osobno lub w zestawie sprzętu Cobra Kai! Zaprezentujcie to, czego nauczyliście się od Pana Miyagi, z dynamicznym plecakiem Nauki Pana Miyagi, wzbudźcie strach w przeciwnikach z plecakiem Moneta z Kobrą, promujcie dojo Cobra Kai Dojo z kilofem Znak Dojo, kąsajcie niczym wąż z kilofem Klątwa Kobry i uwierzcie, że jesteście najlepsi z emotką Kopnięcie Żurawia.

Fortnite Cobra Kai Gear Bundle

Demonstracja emotki Kopnięcie Żurawia:

Nawet gdy zaznasz porażki, nigdy, przenigdy się nie poddawaj.


Załóż strój do sztuk walki i nie daj szans przeciwnikom na wyspie. 


TM & © 2021 SONY PICTURES TELEVISION INC. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.