Poprawka 19.10 z 25 stycznia do Fortnite: Battle Royale – zorganizujcie imprezę z pizzą dla oddziału!

25.01.2022
Przez: Twórcy Fortnite

W menu Przystanku Pizza pojawiła się nowa pozycja! Oto „Impreza z pizzą”: duże pudełko gorącej i świeżej pizzy siorbogrzybowej. 


Podzielcie się Imprezą z pizzą: 8 kawałków dla całego oddziału

Przystanek Pizza w Wykrzywionych Wieżach nie jest już przysypany śniegiem i z jego pieca bez przerwy wychodzą kolejne pizze! Znajdźcie porozrzucane po wyspie pudełka Imprezy z pizzą, a następnie rzućcie jednym, by od razu zacząć ucztę razem z oddziałem. Każde z pudełek pizzy siorbogrzybowej zawiera 8 zaskakująco pożywnych kawałków – zjedzcie któryś z nich, by zacząć jednocześnie odzyskiwać zdrowie i osłonę , póki nie będziecie mieć 100 pkt. zdrowia i 50 pkt. osłony.

Impreza z pizzą w Fortnite 2

Pochłaniajcie kawałki prosto z pudełka lub zachowajcie kilka na później. Imprezy z pizzą znajdziecie w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia, Łupolamach i na ziemi. (Nie oceniamy nikogo, kto je pizzę z podłogi). Oczywiście możecie też kupić je za sztabki, u Pomidorka!


Uwagi do trybów turniejowych

  • Pudełka Imprezy z pizzą nie są obecnie dostępne w trybach turniejowych, ponieważ muszą przejść okres próbny.
  • W naszej przyszłotygodniowej aktualizacji v19.20 dostosujemy miotacze pajęczyn Spider-Mana tak, by w trybach turniejowych miały 20, a nie 80 użyć. Mniejsza liczba ładunków zachęca graczy do podejmowania bardziej strategicznych decyzji wykorzystania tego przedmiotu, jednak nadal będzie on bardzo przydatny przy poruszaniu się po mapie.