Zobaczcie wystawę sztuki „KAWS NEW FICTION” w Fortnite, opartą na galerii Serpentine North w Londynie

18.01.2022
Przez: Twórcy Fortnite

Wskakujcie do rekonstrukcji galerii Serpentine North w Fortnite autorstwa grupy BeyondCreative wspieranej przez Alliance Studios! Ta galeria mieszcząca się w londyńskim Kensington Gardens słynie z prezentowania przełamującej bariery sztuki współczesnej. 

W galerii otwarto właśnie wystawę „KAWS NEW FICTION” z obrazami i rzeźbami – oraz dziełami sztuki wykorzystującymi rzeczywistość rozszerzoną, stworzonymi przy współpracy z Acute Art – autorstwa światowej sławy artysty KAWS-a. Gracze Fortnite mogą wskoczyć do centrum KAWS w Serpentine, by obejrzeć wystawę w grze! Poniżej znajdziecie kilka przedpremierowych zdjęć z tego wydarzenia, które rozpocznie się 18 stycznia 2022 roku o godz. 16:00 czasu polskiego:

Fortnite KAWS NEW FICTION Art Exhibit 1

Fortnite KAWS NEW FICTION Art Exhibit 2

Fortnite KAWS NEW FICTION Art Exhibit 3

Fortnite KAWS NEW FICTION Art Exhibit 4

Fortnite KAWS NEW FICTION Art Exhibit 5

To centrum to już druga wizyta KAWS-a w Fortnite (wcześniej zawitał w grze przy okazji stroju Szkielet KAWS-a w Fortnite: Koszmarów Czar 2021); ponadto po raz pierwszy w historii prawdziwa galeria sztuki została odtworzona w grze. 

KAWS w Serpentine będzie wyróżnionym centrum od godz. 16:00 18 stycznia do godz. 16:00 25 stycznia. Możecie je odwiedzić przez ekran trybów kreatywnych lub używając kodu wyspy 9441-7852-6686. Chcecie wpaść na wystawę po 25 stycznia? Nie ma sprawy! Centrum będzie nadal dostępne po wpisaniu kodu wyspy.

Cieszcie się sztuką z innymi fanami!